توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 سنجش پایایی پرسشنامه غربالگری اضطراب کودک مرتبط با اختلالات هیجانی در دانش آموزان پسر و دختر پایه های اول تا ششم ابتدایی آموزش و پرورش استان قم، طیف سنی 7 الی 13 سال دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد سنجش پایایی پرسشنامه غربالگری اضطراب کودک مرتبط با اختلالات هیجانی در دانش آموزان پسر و دختر پایه های اول تا ششم ابتدایی آموزش و پرورش استان قم، طیف سنی 7 الی 13 سال  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی سنجش پایایی پرسشنامه غربالگری اضطراب کودک مرتبط با اختلالات هیجانی در دانش آموزان پسر و دختر پایه های اول تا ششم ابتدایی آموزش و پرورش استان قم، طیف سنی 7 الی 13 سال،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن سنجش پایایی پرسشنامه غربالگری اضطراب کودک مرتبط با اختلالات هیجانی در دانش آموزان پسر و دختر پایه های اول تا ششم ابتدایی آموزش و پرورش استان قم، طیف سنی 7 الی 13 سال :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

هدف این مطالعه سنجش پایایی پرسشنامه غربالگری اختلالات هیجانی مرتبط با اضطراب کودک بود. این مطالعه پیمایشی با هدف توصیفی، و نمونه پژوهش شامل 426 نفر از کودکان و نوجوانان پسر دانش آموز و 371 نفر از کودکان و نوجوانان دختر دانش آموز در مقاطع اول تا ششم ابتدایی استان قم بود. نمونه ها با روش نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای انتخاب شدند و با استفاده از فرم خودگزارشی نوجوان و والدین، پرسشنامه غربالگری اختلالات هیجانی مرتبط با اضطراب کودک مورد بررسی قرار گرفتند. داده ها با استفاده از آمار توصیفی و آلفای کرونباخ ، مورد تحلیل قرار گرفتند. محاسبه ضریب همسانی درونی و پایایی نشان داد که نمره کلی و 5 خرده مقیاس پرسشنامه غربالگری اختلالات عاطفی مرتبط با اضطراب کودکان از پایایی مطلوبی برخوردار هستند. نتایج نشان می دهد این پرسشنامه از ویژگی های روانسنجی مناسب در کودکان و نوجوانان پسر و دختر استان قم برخوردار است و می توان آن را به عنوان یک ابزار تشخیصی مناسب برای استفاده در محیط های آموزشی، بالینی و پژوهش به کار برد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 wcmmps.ir